notatnikZnajdź oferty

rodzaj nieruchomości

transakcja

gmina

miejscowość

dzielnica

cena (zł)

powierzchnia (m2)

pokoje

symbol

                                                                                    

 

 

 

sprzedaj swoją nieruchomość
notatnikNotatnik

notatnik jest pusty

wróć Działka budowlana - Osiedle Marcelin.

szczegóły oferty - 280/TCN/GS

Symbol280/TCN/GS
Typ nieruchomościDZIAŁKI
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ
StatusAKTUALNA
Cena cena w innych walutach 75 000 PLN
Cena za m2120 PLN
Cena negocjowanaJEST
KrajPOLSKA
WojewództwoZACHODNIOPOMORSKIE
PowiatSZCZECINEK
GminaSzczecinek
MiejscowośćSZCZECINEK
Kod pocztowy78-400
Dzielnica - osiedleOsiedle Marcelin
UlicaK.K. Baczyńskiego
Nr działki274
Obręb geodezyjny0015
Położenie działkiTEREN ZRÓŻNICOWANY
Możliwa zabudowaWOLNOSTOJĄCA
PołożeniePOD MIASTEM
Budynki w sąsiedztwieOSIEDLE DOMÓW JEDNORODZINNYCH
Pow. działki624 m2
Szerokość działki (mb.)30
Długość działki (mb.)21
Kształt działkiNIEREGULARNY
Rodzaj działkiBUDOWLANA
Forma własności działkiWŁASNOŚĆ
Droga dojazdowaASFALTOWA
Rodzaj nawierzchniASFALTOWA / KOSTKA
Podłączony wodociągJEST
Podłączona kanalizacjaJEST
Rodzaj kanalizacjiMIEJSKA
Źródło wodyWODA MIEJSKA
Nr Licencji21285

opis nieruchomości

Na sprzedaż malowniczo położona działka budowlana zlokalizowana na Osiedlu Marcelin, ul. K.K. Baczyńskiego, około 2 km od Centrum miasta. Działka o powierzchni 624m2 znajduje się w otoczeniu domów jednorodzinnych.Wszystkie media w drodze przy działce. Spokój i cisza od całej infrastruktury miejskiej, miłe przyjazne sąsiedztwo. Dojazd do działki drogą asfaltową.

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona jest symbolem MN/U3:1. Funkcja podstawowa – zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca.2. Funkcja uzupełniająca- usługi nieuciążliwe.3. Parametry i wskaźniki kształtowania zabudowy:1) linie zabudowy zgodnie z rysunkiem planu,2) maksymalna powierzchnia zabudowana – 60% pow. działki budowlanej,3) minimalna powierzchnia czynna – 30% pow. działki budowlanej,4) maksymalna ilość kondygnacji naziemnych – 2,5) maksymalna wysokość zabudowy – 9m6) maksymalna wysokość do górnej krawędzi elewacji (gzymsu, attyki) – 4m,7) dachu dwu lub wielospadowe o spadkach głównych połaci dachowych od 27 do 45 stopni. Dla budynków położonych w granicy działki dopuszcza się dachy jednospadowe o spadkach głównych połaci dachowych od 27 do 45 stopni. Dopuszcza się dachy płaskie lub o spadku mniejszym niż 27 w przypadku zabudowy istniejącej przed wejściem planu w życie.4. zasady i warunki scalania i podziału na działki budowlane:1) minimalna szerokość frontu działki budowlanej: 19,0 m,2) minimalna powierzchnia działki budowlanej: 600,0 m2,3) kąt położenia granic działek w stosunku do pasa drogowego: od 70 do 110 stopni.5. Warunki urbanistyczne:1)  dopuszcza się wolnostojące budynki towarzyszące – garaże, budynki gospodarcze lub usługowe,2) dopuszczalne jest sytuowanie budynków w granicy działki budowlanej z zachowaniem określonych na rysunku planu linii zabudowy. Budynek stojący na granicy nie może mieć więcej niż jedną kondygnację i nie może być dłuższy niż 25%długości granicy, przy jakiej jest położony.6. Zasady obsługi infrastruktury:1) komunikacja – dojazdy od dróg publicznych lub wewnętrznych,2) woda – z sieci wodociągowej,3) gaz – z sieci wodociągowej,4) ścieki sanitarne i deszczowe – do oczyszczalni ścieków poprzez kanalizację sanitarną  deszczową. Dopuszcza się odprowadzenie ścieków deszczowych bezpośrednio do wód i do ziemi bez oczyszczania, jeśli przepisy odrębne nie stanowią inaczej,5) energia elektryczna – z sieci elektroenergetycznej.7. Stawka procentowa jednorazowej opłaty za wzrost wartości nieruchomości wynosi 30%. Bezpłatnie pomagamy naszym Klientom w uzyskaniu kredytu hipotecznego, gotówkowego oraz inwestycyjnego w oparciu o bazę ofert spośród 18 banków. Mamy dla Was również bogatą ofertę ubezpieczeń: domów i mieszkań, komunikacyjnych oraz na życie. Zapraszamy!


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

miesięczna
rata od
380

galeria

opcje oferty

notatnik Dodaj do notesu drukuj ofertę Drukuj (PDF) oblicz opłaty Oblicz opłaty
wola nabycia nieruchomości Wola nabycia powiadom przyjaciela o ofercie Wyślij znajomemu obserwuj ofertę Obserwuj

kontakt

Edyta  Janicka

Edyta Janicka

nr licencji: 21286

biuro@tcn.nieruchomosci.p...

661 678 925

zapytaj o szczegóły oferty

Przepisz kod captcha

wyślij kopię wiadomości do mnie

lokalizacja

wyszukaj podobne oferty