notatnikZnajdź oferty

rodzaj nieruchomości

transakcja

gmina

miejscowość

dzielnica

cena (zł)

powierzchnia (m2)

pokoje

symbol

Bezpłatne porównanie kredytów hipotecznych w 18 bankach!

W UZYSKANIU KREDYTU NA WYMARZONE LOKUM 

 POMOŻE NASZ PARTNER

 

   

sprzedaj swoją nieruchomość
notatnikNotatnik

notatnik jest pusty

wróć ATRAKCYJNA DZIAŁKA INWESTYCYJNA OLSZTYN

szczegóły oferty - 177/TCN/GS

Symbol177/TCN/GS
Typ nieruchomościDZIAŁKI
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ
StatusAKTUALNA
Rodzaj rynkuWTÓRNY
Cena cena w innych walutach 1 224 000 PLN
Cena za m2309,17 PLN
Cena negocjowanaTAK
KrajPOLSKA
WojewództwoWARMIŃSKO-MAZURSKIE
PowiatOLSZTYN
MiejscowośćOLSZTYN
Kod pocztowy10-243
Położenie działkiTEREN PŁASKI
Możliwa zabudowaPRZEMYSŁOWA
Pow. działki3 959,00 m2
Zagospodarowanie działkiZABUDOWA
Rodzaj działkiINWESTYCYJNA
Droga dojazdowaASFALTOWA
Energia elektrycznaJEST
Podłączony gazJEST
Podłączony wodociągJEST
Podłączona kanalizacjaJEST
Czy jest KWJEST
Nr Licencji21285

opis nieruchomości

Polecamy Państwu nieruchomość gruntową zabudowaną domem jednorodzinnym zlokalizowaną w miejscowości Olsztyn dzielnica Zatorze. Nieruchomość posiada urządzoną księgę wieczystą i  znajduje się na działce nr 10/13 o pow. blisko 4000 m2 , zabudowanej  budynkiem o pow. użytkowej 335,10 m2. PRZEZNACZENIE NIERUCHOMOŚCI:Przedmiotowa działka nr 10/13 obręb 24 Olsztyn nie jest objęta Planem Zagospodarowania Przestrzennego, natomiast położona jest na obszarze, dla którego zapis w Studium Zagospodarowania i Kierunków Rozwoju brzmi:Obszar koncentracji usług ponadlokalnych  - metropolitarnych, nauki, szkolnictwa wyższego, zdrowia, administracji kultury itp. POŁOŻENIE NIERUCHOMOŚCI:Prezentowana nieruchomość położona jest w dzielnicy Zatorze, osiedlu charakteryzującym się zarówno najwyższą gęstością zaludnienia w Olsztynie jak i najmniejszą powierzchnią spośród osiedli. Dojazd do nieruchomości stanowią drogi asfaltowe jednak ostatni etap dojazdu prowadzi przez działkę nr 10/6 stanowiącą drogę o nawierzchni z trylinki, poprzez wykonywanie prawa służebności gruntowej przejścia i przejazdu. Od północy nieruchomość graniczy z lasem miejskim, od wschodu i południa z nieruchomością niezabudowaną natomiast od zachodu graniczy z nieruchomością zabudowaną budynkami inwentarskimi. W dalszym otoczeniu nieruchomości znajduje się zabudowa jednorodzinna, Olsztyńska Szkoła Wyższa, piekarnia Cymes, Instytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności Polskiej Akademii Nauk oraz siedziby lokalnych firm. W odległości ok. 500m znajduje się przystanek MPK. Do centrum miasta około 3 km. STAN TECHNICZNO – UŻYTKOWY BUDYNKU MIESZKALNEGO:Nieruchomość zabudowaną stanowi budynek parterowy z poddaszem użytkowym, podpiwniczony, zbudowany w technologii tradycyjnej. Ściany murowane ocieplone styropianem, dach o konstrukcji drewnianej czterospadowy z pokryciem z blachy. Stolarka okienna PCV, posadzki na parterze wykończone terakotą, na poddaszu wykładzina dywanowa. Schody do piwnicy żelbetowe malowane farbą olejną. W piwnicy posadzki betonowe, stolarka drzwiowa drewniana sosnowa jak również płycinowa. W piwnicy znajdują się pomieszczenia dawniej wykorzystywane jako skład opału natomiast obecnie służą jako magazyny i pomieszczenia kotłowni gazowej. Na parterze znajdują się pomieszczenia biurowe, magazynowe, hurtowni weterynaryjnej, poddasze natomiast zostało zaadoptowane jako pokoje gościnne. Teren działki został ogrodzony siatką stalową. MEDIA W BUDYNKU:
 •  

 • Energia elektryczna

 •  

 • Ogrzewanie elektryczno gazowe

 •  

 • Instalacja alarmowa.  KRÓTKIE PODSUMOWANIE NIERUCHOMOŚCI:
 • 3 km od centrum miasta

 • utwardzony teren przed budynkiem

 • budynek zdatny do użytkowania

 • dogodny dojazd

 • uzbrojenie w instalacje - sieć elektryczna, wod-kan, gaz, instalacja alarmowa  Potrzebujesz więcej informacji o tej ofercie zadzwoń 664 446 447. W każdej chwili możesz także do nas napisać biuro@tcn.nieruchomosci.plKorzyści, które zyskasz w biurze Twoje Centrum Nieruchomości:

- wygodna współpraca i kompleksowe wsparcie na każdym etapie transakcji

- darmowa pomoc przy uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego

- pomoc w zakresie formalności

- preferencyjne warunki opłat i terminy u Notariusza

- pełne bezpieczeństwo kupna i sprzedaży w oparciu o polisę OC


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

miesięczna
rata od
6 202

galeria

opcje oferty

notatnik Dodaj do notesu drukuj ofertę Drukuj (PDF) oblicz opłaty Oblicz opłaty
wola nabycia nieruchomości Wola nabycia powiadom przyjaciela o ofercie Wyślij znajomemu obserwuj ofertę Obserwuj

kontakt

Wojciech Janicki

Wojciech Janicki

nr licencji: 21285

w.janicki@tcn.nieruchomos...

606 770 551

zapytaj o szczegóły oferty

wyślij kopię wiadomości do mnie

lokalizacja

wyszukaj podobne oferty